Kontakta oss
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.


Kontakta oss


Äpplet faller inte långt från trädet. Med rötterna i Hyssna, landade vi så småningom i västgötska Skene, där vi idag har vårt huvudkontor och lager.

Vill du komma i kontakt med oss maila på info@hansk.se


Postadress:

Global Furniture i Skene AB

Box 36

SE-511 21 Kinna


Besöksadress, huvudkontor/lager:

Hans K

Redskapsgatan 5

SE-511 62 Skene


Telefon:

+46 (0)320-205750


E-post:

info@hansk.se


Hitta butik:

Hitta din närmaste Hans K-återförsäljare genom att klicka här.


Kontaktpersoner:


Kundservice växel

Tel: +46 320 205750

Email: info@hansk.se, order@hansk.se


VD Hans Karlsson

Tel: +46 708 408060

Email: hans@hansk.se


Försäljning Export

Henrik Karlsson

Tel: +46 708 408067

Email: henrik@hansk.se


Försäljning Mellansverige

Anders Svensson

Tel: +46 320 205757

Email: anders.s@hansk.se

 

Försäljning Södra och Norra Sverige

Markus Reifors

Tel: +46 320 205754

Email: markus@hansk.se

 

Försäljning Norge

Aleksander Ekornes

Tel: +46 320 205756 / +47 47252925

Email: aleksander@hansk.se


Försäljning Finland

Atte Salminen

Tel: +358 8443780478

Email: atte@hansk.se


Kommunikation och marknadsföring

Helena Karlsson

Tel: +46 708 408068

Email: helena@hansk.se

 

Christina Ekberg

Tel: +46 320 205753

Email: christina@hansk.se


Ekonomi, IT & Telefoni

Catrin Berntsson

Tel: +46 320 205758

Email:  catrin@hansk.se


Kundsupport

Nathalie Johansson

Tel: +46 320 205752

Email:  nathalie@hansk.se

 

Inköp

Jaana Töråsen

Tel: +46 320 205766

Email: jaana@hansk.se


Produktutveckling & Teknik

Arlene Svensson

Tel: +46 320 205759

Email: arlene@hansk.se


Serviceärenden & Reservdelar

Email: service@hansk.se


Distribution/lager

Martin Åstrand

Tel: +46 320 205764

Email: martin@hansk.se


Jimmy Paulsen

Tel: +46 320 205762

Email: jimmy@hansk.se

Start > Hans K > Om Hans K > Kontakta oss
Annonser