Kontakta oss
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.


Ota yhteyttä


Omena ei ole pudonnut kauas puusta. Juuremme ovat Hyssnassa ja päädyimme vähitellen Skeneen, jossa meillä on nykyään pääkonttori ja varasto.

Kun haluat ottaa yhteyttä meihin, lähetä sähköpostia osoitteeseen info@hansk.se


Postiosoite:

Global Furniture i Skene AB

Box 36

SE-511 21 Kinna

Ruotsi


Käyntiosoite, pääkonttori/varasto:

Hans K

Redskapsgatan 5

SE-511 62 Skene

Ruotsi


Puhelin:

+46 (0)320-205750


Sähköposti:

info@hansk.se


Lähin jällenmyyjä:

Löydä lähin Hans K -jälleenmyyjäsi klikkaamalla tästä


Yhteystiedot:


Asiakaspalvelu 

+46 (0)320 205750

Email: info@hansk.se


Tj. / Myynti vienti

Henrik Karlsson

+46 (0)708 408067

Email: henrik@hansk.se


Myynti Ruotsi

Anders Svensson

Tel: +46 705 296447

Email: anders.s@hansk.se

 

Myynti Norja

Erik Tonnerud

Tel: +4746614661

Email: tonnerud@outlook.com


Myynti Suomi

Atte Salminen

+358 443780478

Email: atte@hansk.se


Viestintä ja markkinointi

Helena Karlsson

+46 (0)708 408068

Email: helena@hansk.se

 

Talous ja IT

Anders Tornvall
+46 (0)320 205758

Email: anders.tornvall@hansk.se

 

Customer support

Nathalie Johansson

+46 (0)320 205752

E-mail: nathalie@hansk.se

 

Reklamaatiot ja varaosat

Email: service@hansk.se


Jakelu ja varasto

Martin Åstrand

+46 (0)320 205764

Email: martin@hansk.se

 

Start > Hans K > Tietoa Hans K > Ota ytheyttä
Annonser